od DUBNA hledáme ubytování pro 2 :)
Krajane.cz | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: od DUBNA hledáme ubytování pro 2 :)  (Přečteno 53379 krát)
kika029



Karma: -1
Příspěvků: 3



« : Únor 23, 2015, 08:55:34 pm »

Zdravím, hledáme ubytování pro dva v centru nebo poblíž Mnichova.. Jsme mladý pár a stěhujeme se koncem března do Mnichova Úsměv Jsme bezproblémoví a chceme se přestěhovat DLOUHODOBĚ Úsměv Byt by měl být vhodný k přímému nastěhování a částečně zařízen... Úsměv k.kotulova[zavináč]seznam.cz / +420 773 678 286  Úsměv Díky Kristýna
Zaznamenáno
George85



Karma: 4
Příspěvků: 82



« Odpověď #1 : Únor 24, 2015, 12:56:56 pm »

Hodne stesti...
Zaznamenáno
kika029



Karma: -1
Příspěvků: 3



« Odpověď #2 : Únor 24, 2015, 12:59:55 pm »

díky... Úsměv no mam za vcerejsek co sem psala na inzeraty z polskych serveru ctyri nabidky, dve na byt a dve na pokoje jenom.. tak snad neco klapne Úsměv  tady na tom webu mi přijde že nenabízej skoro vůbec..
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #3 : Únor 24, 2015, 01:26:21 pm »

Dostat slusny bydleni je skoro nadlidskej ukol, jeste pokud tu nemate pracovni smlouvu a nejakou historii. Idea ze clovek napise na par inzeratu a dostane bydleni je zcestna.

Kazdej kdo si tim prosel potvrdi co to dalo prace, chozeni na prohlidky a vyplnovani profilu nez dostal nabidku. Tim myslim nabidku k pronajmu a predlozenou smlouvu, ne nejakej termin na prohlidku. Na jeden byt je pry cca 150 zajemcu.

Sem lidi obcas hodi nejakej inzerat ale je to vsechno vetsinou pryc protoze poptavka je velka.

Taky preju hodne zdaru, a doufam ze ste si to dobre propocitali  ;-)

PS:Dal bych si velikej pozor na to od koho clovek pronajima, rozmahaji se podvody.
« Poslední změna: Únor 24, 2015, 03:24:46 pm od SpeCZialized » Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #4 : Únor 24, 2015, 01:35:22 pm »

Hlavně všechno co zní jen trochu polsky je vždy rizikové....
Zaznamenáno
kika029



Karma: -1
Příspěvků: 3



« Odpověď #5 : Únor 24, 2015, 01:43:09 pm »

tak jasně.. Jsem v rozpacích ono se nedá věřit nikomu že.. k polákům mám hodně blízko a vím co od nich čekat.. Úsměv no každopádně po loňské zkušenosti s rodilým němcem, kdy jsme měli zaplacené pokoje a on nás nakonec vystěhoval do obytné garáže, kde nebylo nic jen matrace, kuchyň a něco čemu říkal dusche..  Škleb , si myslím, že ani jim se nedá věřit Úsměv) jako nejspíše to budu řešit všechno až po příjezdu a zatím si pronajmeme nějaký pokoj...tady jsem to jenom zkusila jestli nááááhodou někdo něco;) vím že mnichov s ubytováním je totální katastrofa tak snad něco malého najdem Úsměv
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #6 : Únor 24, 2015, 01:53:16 pm »

Zdravím, hledáme ubytování pro dva v centru nebo poblíž Mnichova.. Jsme mladý pár a stěhujeme se koncem března do Mnichova Úsměv Jsme bezproblémoví a chceme se přestěhovat DLOUHODOBĚ Úsměv Byt by měl být vhodný k přímému nastěhování a částečně zařízen... Úsměv k.kotulova[at]seznam.cz / +420 773 678 286  Úsměv Díky Kristýna

tady máš pár nabídek z centra nebo blízko centra:

http://www.immobilienscout24.de/wohnen/bayern,muenchen,altstadt/mietwohnungen.html

Je k tomu třeba přičíst 2,38 násobek jednoho nájmu jako provizi makléři, 3 nájmy jako kauci a energie. Navíc mít štěstí, že se budete pronajímateli líbit více než ti ostatní.

Příklad z centra: 50m2 :
1500 1.nájem dopředu
  200 1. energie dopředu
3570 provize
4500 kauce
-------------------
9770 € celkem při podpisu smlouvy na nezařízený byt blízko centra.

Jak psal kolega, i já přeji hodně štěstí.

petr
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #7 : Únor 24, 2015, 02:32:57 pm »

Je to hodně o štěstí, protože já jsem napsal na první inzerát, který jsem objevil na google a za dva dny jsem si jen přijel pro klíče. Je to sice konec světa, ale bydlím. A mám i bazén a saunu v ceně a taky podzemní garáž. Za 290euro.
Zaznamenáno
George85



Karma: 4
Příspěvků: 82



« Odpověď #8 : Únor 25, 2015, 04:23:18 pm »

tady jsem nasel ubytko ja: www.wg-gesucht.de
a urcite nikomu neposilat penize dopredu!...dostal jsem spoustu podvodnych emailu s "neskutecnymi pribehy"
Zaznamenáno
vlasto111



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #9 : Březen 26, 2015, 02:29:30 pm »

tady jsem nasel ubytko ja: www.wg-gesucht.de
a urcite nikomu neposilat penize dopredu!...dostal jsem spoustu podvodnych emailu s "neskutecnymi pribehy"



Ako sa vola ta polska stránka?  Ďakujem
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Belgique.cz © 2024
Z Belgie o Belgii, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Belgii - Belgicku.

Zahnarzt München