Programator hleda ubytovani
Krajane.cz | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Programator hleda ubytovani  (Přečteno 40507 krát)
efes



Karma: 0
Příspěvků: 21


« : Červenec 16, 2013, 09:08:31 pm »

Ahoj, prave jsem dostal praci v mnichove jako programator a shanim bydleni. Nebranim se spolubydleni (max. 2 lidi). Budu rad za jakekoliv tipy, napady, nabidky. Je to dost urgentni - 1.8. nastupuji.

kontakt: +420 732 698 412, fanda.schneider(at)gmail.com

Diky.

Fanda
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #1 : Červenec 17, 2013, 05:41:02 am »

http://www.bvk-immobilien.de/portal/page/portal/bvkimmo/index.html

skus sa na tomto vervaltungu informovat...
Zaznamenáno
efes



Karma: 0
Příspěvků: 21


« Odpověď #2 : Červenec 17, 2013, 08:49:12 pm »

Ja prosel uz hodne tech webu ktere jsou ve wiki, ale je velky problem sehnat slusne ubytovani bez provize. Nemam problem zaplatit kauci, ale platit provizi je podle me padle na hlavu. Jake mate zkusenosti vy ostatni? Jak dlouho to trva nez se najde neco solidniho (do 600/E za mesic). Mate nekdo zkusenosti s bydlenim v okoli mnichova (Grafing, Freising, Starnberg, Erding)?
Zaznamenáno
Hanis325



Karma: 0
Příspěvků: 19



« Odpověď #3 : Červenec 20, 2013, 11:59:26 am »

Ja těch zkušeností pár mam sice tu jsem teprve 11měsicu ale za tu dobu jsem se stěhoval asi 4krat

Ale pořad penzion,maly byt ale na vesnici atd atd ..Ano provize je postavená na hlavu ale sehnat solidni byt bez provize je dost velkéj problem

Naštestí mam fajn lidi v praci a Mistr mi sehnal byt bez provize i kauce plně vybaveny ale není to v Mnichově  Smutek cca 20km pod
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #4 : Červenec 20, 2013, 02:31:30 pm »

Aspoň co se týče aspoň bydlení pro studenty, narostly ceny za poslední rok nehorázně. Mám kamarády, kteří vyhazují za jeden pokoj ve WG o 20 m, přes 600 Euro, přitom ani ne nikde v centru. Majitelé teží z vysoké poptávky, nastavují podle toho ceny a samozřejmě si mohou vybírat podle chuti, když si byt přijde prohlednout 50 lidí... Osobně jsem zatím měla především štěstí na lidi. Zřejmě jsem své pronajímatele vždycky něčím oslnila... Úsměv V žádném případě to nebyly ale provize, výpisu z účtu apod, protože to bych hledala asi léta...
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #5 : Červenec 20, 2013, 02:33:41 pm »

No a takový blbý, ale zásadní dotaz: Zkoušel ses zetat v nové práci, jestli by ti nemohli s hledáním ubytování nějak pomoct?
Zaznamenáno
efes



Karma: 0
Příspěvků: 21


« Odpověď #6 : Červenec 21, 2013, 11:17:19 pm »

Nezkousel a priznam se, ze se toho trochu i bojim. Je to dost velka firma a z toho co jsem tam tak pochytil tak ten pristup je dost chladny a odtazity. Praci mi dali protoze jsem je zaujal, zrovna nekoho potrebovali a mam nejakou praxi. Bohuzel tohle neznamena ze jsem nenahraditelny - nerad bych zacal pracovat s nalepkou "NESCHOPNY". Proto se snazim ze vsech sil to zaridit nejak sam (pomoc z tohoto fora je odpustitelny bonus  Mrknutí).

jinak info pro budouci generace - az dostanete tento mail:
Hello,
 I look forward to rent out a bedrooms in my home at <adresa>. The whole apartment has  just been renovated
and refurnished.  The rent includes heating , hot and cold water,
electricity, water heater, and each room with its own bathroom.
kitchen, Living room and balcony are shared,  you can also have your
own visitors, the apartment is located in Central City, public
transport and supermarket are just in a stone throw distance . Each of
the room in the flat cost 400 euro which include all other charges
such as electricity,water supply, cost of gas , internet etc . Caution
fee is 550 euro which is refundable  when you are moving out of the
flat.  Contact me for more information if you are interested.
Marcus

-> okamzite mazat a hlasit. Je to proflaknuta automaticka odpoved a mensi pasticka na hledajici jak vylakat par eur. Na netu uz pred nim varuji. Nejcasteji operuje na WG-Gesucht.

Zaznamenáno
efes



Karma: 0
Příspěvků: 21


« Odpověď #7 : Červenec 21, 2013, 11:26:46 pm »

http://www.scamwarners.com/forum/viewtopic.php?f=39&t=73763 (tady je link)
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #8 : Červenec 22, 2013, 02:06:29 pm »

Tady bys mozna neco mohl najit.

http://www.immowelt.de/immobilien/immoliste.aspx?geoid=10809162000&etype=1&esr=2

Tady taky:

http://www.immobilienscout24.de/Suche/S-T/Wohnung-Miete/Umkreissuche/M_fcnchen/-/113056/2029726/-/-/20/-/-/EURO--600,00/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/true?enteredFrom=result_list
« Poslední změna: Červenec 22, 2013, 02:19:14 pm od Diddi » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Belgique.cz © 2024
Z Belgie o Belgii, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Belgii - Belgicku.

Zahnarzt München