hledám ubytování
Krajane.cz | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hledám ubytování  (Přečteno 17296 krát)
petraz



Karma: 0
Příspěvků: 22


« : Březen 26, 2012, 08:06:39 pm »

Zdravím všechny, můžete mi prosím pomoci? Hledám ubytování v Mnichově od července do začátku září po dobu brigády. Nebo nemáte někdo známé ve Studentenstadtu, kdo by nabízel pokojík k pronájmu? Díky petra (zikmundovapetra[zavináč]centrum.cz)
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Březen 26, 2012, 08:23:02 pm »

Od ca půlky-konce července budou určitě volné pokoje. Můžeš pronajmout oficiální cestou přes správce kolejí, tzn. zavolat nebo se popř. můžeš domluvit s někým kdo tam bydlí, aby ti vyvěsil leták.
Zaznamenáno
petraz



Karma: 0
Příspěvků: 22


« Odpověď #2 : Březen 26, 2012, 08:31:16 pm »

Jenže já tam nikoho neznám a loni mi tam kamarádka volala 3 měsíce předem vždy, když tam měli být a neustále tvrdili, ať volá dál, že tam nemají nic volného. Tak proto to zkouším touhle cestou.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Belgique.cz © 2024
Z Belgie o Belgii, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Belgii - Belgicku.

Zahnarzt München