Hladam Pracu v Erfurte a okoli
Krajane.cz | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hladam Pracu v Erfurte a okoli  (Přečteno 78340 krát)
susana18



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Duben 01, 2011, 12:52:08 pm »

Ahoj som Zuzana a hladam pracu v Erfurte a okoli alebo aj v Gothe.....rada by som sa tam prestahovala za svojim priatelom ale najprv potrebujem pracu....nemohli by ste mi prosim poradit...kam a kde by som sa mala pozriet,niejake stranky a rady ...nemcinu zvladam na pokrocilej urovni ...ovladam aj zakaldy rustiny a anglictiny...prosim Vas keby mi mohol niekto poradit a pomoct ...keby ste vedeli o niejakych miestach v hotely alebo aupair alebo nieco ine tak budem len a len rada je to pre man dolezite.....Dakujem
« Poslední změna: Duben 06, 2011, 01:22:48 pm od susana18 » Zaznamenáno
MiaMonroe



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #1 : Duben 10, 2011, 11:36:21 am »

Tak aupair mrkni na www.aupair world a na prozaimni práci je to tenhle odkaz http://www.betreut.de/ sna dti to pomůže, já dělám aupair a tedko heldám ještě něco tady.... aspon to venčení psů....ale v erfurtu určitě najdeš aupair žádný strach!držím palce a dej určitě vědět!
 Mrknutí
Zaznamenáno
susana18



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Duben 12, 2011, 12:57:00 pm »

dakujem velmi pekne tak ja sa na to pozriem....
Zaznamenáno
susana18



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #3 : Duben 12, 2011, 01:00:58 pm »

dakujem velmi pekne tak ja sa na tu stranku pozriem...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Belgique.cz © 2024
Z Belgie o Belgii, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Belgii - Belgicku.

Zahnarzt München