Začátek v Belgii , práce ,bydlení
Krajane.cz | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Začátek v Belgii , práce ,bydlení  (Přečteno 10289 krát)
MartinPsota



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Září 26, 2021, 08:20:57 pm »

Dobrý den ,
Od příštího roku , někdy leden , únor 2022 by jsem chtěl vycestovat do Belgie . Do místa zvané Gent a nějak tak začínám díky této stránce zjišťovat spoustu informací . Správcům děkuji . A teď proč jsem přišel .

Chtěl bych se poptat ,jestli je možné najít si tam takhle do předu nějakou práci , bydlení ( chtěl bych něco svého , budeme tam ve dvou ) .
Angličtinu mám mírně pokročenou , pracoval jsem v Anglii jako číšník . Jinak se pohybuji ve stavebnictví . Déle než rok pracuji jako OSVČ , tesař, pokrývač , děláme k tomu i truhlařinu a klempířské práce . Párkrát jsem i montoval kuchyně a další nábytky ,takže si myslím že bych se lehce dostal i do role montéra nábytků .

Děkuji a více info mohu když tak doplnit ,kdyby se tu objevil nějaký člověk co by měl nějakou nabídku .
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Belgique.cz © 2024
Z Belgie o Belgii, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Belgii - Belgicku.

Zahnarzt München