Ponuka práce - Gent a okolie
Krajane.cz | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ponuka práce - Gent a okolie  (Přečteno 24212 krát)
Michaela Accent



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Únor 15, 2016, 09:25:02 pm »

Pracujem pre personálnu agentúru a rada pomôžem v regióne Gent nájsť dobrú prácu.
Momentálne hľadám kvalifikovaný personál:elektrikárov(rezidenčných/priemyselných),zváračov (TIG/MIG/MAG),automechanikov(nákladné/osobné autá),obrábač kovov -  (CNC, lisovňa,fréza, atď.), mechanika so znalosťou hydrauliky, montérov, vodičov nákladných vozidiel (C,CE)prípadne ďalšie technické profesie. Znalosť NL/AJ. Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala pošlite Vaše CV na moju adresu michaela.hrachalova[zavináč]be.accent.jobs, mob:0479 46 08 35.
Zaznamenáno
Dood



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Červen 19, 2016, 01:59:13 pm »

Dobrý deň,

mal by som veľký záujem o prácu v Gente a okolí. Jednalo by sa zatial o pomocné práce v kuchyni, sklade..ničomu sa nebránim. Je to z dovodu, že moja angličtina nie je moc dobrá. Chcel by som sa najskor zdokonaliť v jazyku a aj pracovať. Ubytovanie nie je problém. Priateľka tam už žije. Ak by bola nejaká ponuka veľmi by som ju uvítal. Prísť možem v auguste, vtedy mi končí pracovná zmluva na SK. Moj kontak: e-mail: dolomiten74[zavináč]gmail.com, tel:+421949074072, FB: Jozef Géci.

V prílohe Vám zasielam CV v angličtine.

S poydravom.

Jozef Géci

* CV Eng.doc (13 KB - staženo 270 krát.)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Belgique.cz © 2024
Z Belgie o Belgii, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Belgii - Belgicku.

Zahnarzt München